Marseille Algiers ferries


 

Schema's en prijzen voor Ferry routes variërend van Marseille naar Algiers

PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
3 Mei - 9 Mei 11:00 10:00 23h 00mWoe
10 Mei - 16 Mei 11:00 10:00 23h 00mWoe
17 Mei - 23 Mei 11:00 10:00 23h 00mWoe
24 Mei - 30 Mei 11:00 10:00 23h 00mWoe
31 Mei - 31 Mei 11:00 10:00 23h 00mWoe
1 Jun - 7 Jun 11:00 10:00 23h 00mWoe
8 Jun - 14 Jun 11:00 10:00 23h 00mWoe
15 Jun - 21 Jun 11:00 10:00 23h 00mWoe
22 Jun - 28 Jun 11:00 10:00 23h 00mWoe
29 Jun - 5 Jul 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe
6 Jul - 12 Jul 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe
13 Jul - 19 Jul 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe, Vri
20 Jul - 26 Jul 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe
27 Jul - 2 Aug 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe, Vri
3 Aug - 9 Aug 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe, Zat
10 Aug - 16 Aug 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe, Vri
17 Aug - 23 Aug 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe
24 Aug - 30 Aug 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe
31 Aug - 6 Sept 11:00 10:00 23h 00mMaa, Woe, Zat
7 Sept - 13 Sept 11:00 10:00 23h 00mMaa, Zat
14 Sept - 20 Sept 11:00 10:00 23h 00mWoe, Zat
21 Sept - 27 Sept 11:00 10:00 23h 00mWoe
28 Sept - 4 Okt 11:00 10:00 23h 00mWoe
5 Okt - 11 Okt 11:00 10:00 23h 00mWoe
12 Okt - 18 Okt 11:00 10:00 23h 00mWoe
19 Okt - 25 Okt 11:00 10:00 23h 00mWoe
Corsica Linea
Route Marseille - Algiers
Van  167 € Tot 861 €    4 wekelijkse route    23h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
4 Mei - 10 Mei 12:00 07:00 19h 00mZon
11 Mei - 17 Mei 12:00 07:00 19h 00mZon
18 Mei - 24 Mei 12:00 07:00 19h 00mZon
25 Mei - 31 Mei 12:00 07:00 19h 00mZon
1 Jun - 7 Jun 12:00 09:00 21h 00mZon
8 Jun - 14 Jun 15:00 11:00 20h 00mZon
15 Jun - 21 Jun 15:00 11:00 20h 00mZon
22 Jun - 28 Jun 16:00 11:00 19h 00mDin
29 Jun - 5 Jul 16:00 11:00 19h 00mDin
6 Jul - 12 Jul 16:00 11:00 19h 00mDin
13 Jul - 19 Jul 16:00 11:00 19h 00mDin
20 Jul - 26 Jul 15:00 10:00 19h 00mDon
27 Jul - 2 Aug 15:00 10:00 19h 00mDin
3 Aug - 9 Aug 15:00 10:00 19h 00mDon
10 Aug - 16 Aug 15:00 10:00 19h 00mDon
17 Aug - 23 Aug 15:00 10:00 19h 00mDon
24 Aug - 30 Aug 15:00 10:00 19h 00mDon
31 Aug - 6 Sept 15:00 10:00 19h 00mDon
7 Sept - 13 Sept 14:00 09:00 19h 00mZon
14 Sept - 20 Sept 12:00 08:00 20h 00mDin
21 Sept - 27 Sept 12:00 08:00 20h 00mVri, Zon
Algerie Ferries
Route Marseille - Algiers
Van  198 € Tot 755 €    4 wekelijkse route    21h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Schema's en prijzen voor Ferry routes variërend van Algiers naar Marseille

PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
4 Mei - 10 Mei 10:00 12:30 02h 30mDon
11 Mei - 17 Mei 10:00 12:30 02h 30mDon
18 Mei - 24 Mei 10:00 12:30 02h 30mDon
25 Mei - 31 Mei 10:00 12:30 02h 30mDon
1 Jun - 1 Jun 10:00 12:30 02h 30mDon
2 Jun - 8 Jun 10:00 12:30 02h 30mDon
9 Jun - 15 Jun 10:00 12:30 02h 30mDon
16 Jun - 22 Jun 10:00 12:30 02h 30mDon
23 Jun - 29 Jun 10:00 06:00 20h 00mDon
30 Jun - 6 Jul 10:00 06:00 20h 00mDin, Don
7 Jul - 13 Jul 10:00 06:00 20h 00mDin, Don
14 Jul - 20 Jul 10:00 06:00 20h 00mDin, Don
21 Jul - 27 Jul 10:00 06:00 20h 00mDin, Don
28 Jul - 3 Aug 10:00 06:00 20h 00mDin
4 Aug - 10 Aug 10:00 06:00 20h 00mDin, Don, Zon
11 Aug - 17 Aug 10:00 06:00 20h 00mDin, Don
18 Aug - 24 Aug 10:00 06:00 20h 00mDin, Don
25 Aug - 31 Aug 10:00 12:30 02h 30mDon
1 Sept - 7 Sept 10:00 12:30 02h 30mDon
8 Sept - 14 Sept 10:00 12:30 02h 30mDin
15 Sept - 21 Sept 10:00 12:30 02h 30mDon, Zon
22 Sept - 28 Sept 10:00 12:30 02h 30mDon
29 Sept - 5 Okt 10:00 12:30 02h 30mDon
6 Okt - 12 Okt 10:00 12:30 02h 30mDon
13 Okt - 19 Okt 10:00 12:30 02h 30mDon
20 Okt - 26 Okt 10:00 12:30 02h 30mDon
Corsica Linea
Route Algiers - Marseille
Van  167 € Tot 861 €    3 wekelijkse route    20h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
4 Mei - 10 Mei 12:00 08:00 20h 00mDin
11 Mei - 17 Mei 12:00 08:00 20h 00mDin
18 Mei - 24 Mei 12:00 08:00 20h 00mDin
25 Mei - 31 Mei 12:00 08:00 20h 00mDin
1 Jun - 7 Jun 15:00 12:00 21h 00mDin
8 Jun - 14 Jun 15:00 12:00 21h 00mDin
15 Jun - 21 Jun 15:00 12:00 21h 00mDin
22 Jun - 28 Jun 15:00 12:00 21h 00mMaa, Woe
29 Jun - 5 Jul 15:00 13:00 22h 00mMaa, Zat
6 Jul - 12 Jul 12:00 08:00 20h 00mMaa, Zat
13 Jul - 19 Jul 12:00 08:00 20h 00mMaa, Woe, Zon
20 Jul - 26 Jul 12:00 08:00 20h 00mMaa, Woe
27 Jul - 2 Aug 15:00 11:00 20h 00mWoe
3 Aug - 9 Aug 15:00 11:00 20h 00mVri
10 Aug - 16 Aug 15:00 11:00 20h 00mVri
17 Aug - 23 Aug 15:00 11:00 20h 00mVri
24 Aug - 30 Aug 15:00 11:00 20h 00mVri
Algerie Ferries
Route Algiers - Marseille
   6 wekelijkse route    22h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Routes met Ferry's naar Algiers

Ferry havens met routes naar Algiers