Boot naar Rovinj Venetie


 

Schema's en prijzen voor Ferry routes variërend van Rovinj naar Venetië

PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
6 Mei - 12 Mei 8:00 11:00 03h 00m
13 Mei - 19 Mei 8:00 11:00 03h 00m
20 Mei - 26 Mei 8:00 11:00 03h 00mZat
27 Mei - 2 Jun 8:00 11:00 03h 00mZat
3 Jun - 9 Jun 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
10 Jun - 16 Jun 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
17 Jun - 23 Jun 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
24 Jun - 30 Jun 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
1 Jul - 7 Jul 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
8 Jul - 14 Jul 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
15 Jul - 21 Jul 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
22 Jul - 28 Jul 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
29 Jul - 4 Aug 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
5 Aug - 11 Aug 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
12 Aug - 18 Aug 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
19 Aug - 25 Aug 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
26 Aug - 1 Sept 8:00 11:00 03h 00mDin, Don, Zat
2 Sept - 8 Sept 8:00 11:00 03h 00mDin, Zat
9 Sept - 15 Sept 8:00 11:00 03h 00mDin, Zat
16 Sept - 22 Sept 8:00 11:00 03h 00mDin
23 Sept - 29 Sept 8:00 11:00 03h 00m
30 Sept - 6 Okt 8:00 11:00 03h 00m
7 Okt - 13 Okt 8:00 11:00 03h 00mZon
Atlas Kompas
Route Rovinj - Venetië
   4 wekelijkse route    03h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
30 Apr - 6 Mei 7:00 10:45 03h 45mDon, Zat
7 Mei - 13 Mei 7:00 11:30 04h 30mMaa
14 Mei - 20 Mei 7:00 11:30 04h 30mMaa
21 Mei - 27 Mei 7:00 11:30 04h 30mMaa
28 Mei - 3 Jun 7:00 11:30 04h 30mMaa
4 Jun - 10 Jun 6:30 11:15 04h 45mWoe
11 Jun - 17 Jun 6:30 11:15 04h 45mWoe
18 Jun - 24 Jun 6:30 11:15 04h 45mWoe
25 Jun - 1 Jul 6:30 11:15 04h 45mWoe
2 Jul - 8 Jul 6:30 11:15 04h 45mWoe
9 Jul - 15 Jul 6:30 11:15 04h 45mWoe
16 Jul - 22 Jul 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
23 Jul - 29 Jul 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
30 Jul - 5 Aug 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
6 Aug - 12 Aug 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
13 Aug - 19 Aug 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
20 Aug - 26 Aug 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
27 Aug - 2 Sept 7:00 11:30 04h 30mMaa, Zon
3 Sept - 9 Sept 6:30 11:15 04h 45mWoe
10 Sept - 16 Sept 6:30 11:15 04h 45mWoe
17 Sept - 23 Sept 6:30 11:15 04h 45mWoe
24 Sept - 30 Sept 6:30 11:15 04h 45mWoe
1 Okt - 2 Okt 6:30 11:15 04h 45mWoe
Venezia Lines
Route Rovinj - Venetië
Van  36 € Tot 400 €    5 wekelijkse route    04h 45m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Schema's en prijzen voor Ferry routes variërend van Venetië naar Rovinj

PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
6 Mei - 12 Mei 17:00 20:00 03h 00m
13 Mei - 19 Mei 17:00 20:00 03h 00m
20 Mei - 26 Mei 17:00 20:00 03h 00mZat
27 Mei - 2 Jun 17:00 20:00 03h 00mZat
3 Jun - 9 Jun 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
10 Jun - 16 Jun 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
17 Jun - 23 Jun 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
24 Jun - 30 Jun 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
1 Jul - 7 Jul 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
8 Jul - 14 Jul 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
15 Jul - 21 Jul 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
22 Jul - 28 Jul 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
29 Jul - 4 Aug 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
5 Aug - 11 Aug 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
12 Aug - 18 Aug 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
19 Aug - 25 Aug 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
26 Aug - 1 Sept 17:00 20:00 03h 00mDin, Don, Zat
2 Sept - 8 Sept 17:00 20:00 03h 00mDin, Zat
9 Sept - 15 Sept 17:00 20:00 03h 00mDin, Zat
16 Sept - 22 Sept 17:00 20:00 03h 00mDin
23 Sept - 29 Sept 17:00 20:00 03h 00m
30 Sept - 6 Okt 17:00 20:00 03h 00m
7 Okt - 13 Okt 17:00 20:00 03h 00mZon
Atlas Kompas
Route Venetië - Rovinj
   4 wekelijkse route    03h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
30 Apr - 6 Mei 17:15 21:00 03h 45mDon, Zat
7 Mei - 13 Mei 17:30 22:00 04h 30mMaa
14 Mei - 20 Mei 17:30 21:15 03h 45mMaa
21 Mei - 27 Mei 17:30 21:15 03h 45mMaa
28 Mei - 3 Jun 17:30 21:15 03h 45mMaa
4 Jun - 10 Jun 17:15 22:15 05h 00mWoe
11 Jun - 17 Jun 17:15 22:15 05h 00mWoe
18 Jun - 24 Jun 17:15 22:15 05h 00mWoe
25 Jun - 1 Jul 17:15 22:15 05h 00mWoe
2 Jul - 8 Jul 17:15 22:15 05h 00mWoe
9 Jul - 15 Jul 17:15 22:15 05h 00mWoe
16 Jul - 22 Jul 17:30 22:00 04h 30mMaa, Zon
23 Jul - 29 Jul 17:15 22:15 05h 00mWoe
30 Jul - 5 Aug 17:15 22:15 05h 00mWoe
6 Aug - 12 Aug 17:15 22:15 05h 00mWoe
13 Aug - 19 Aug 17:15 22:15 05h 00mWoe
20 Aug - 26 Aug 17:15 22:15 05h 00mWoe
27 Aug - 2 Sept 17:15 22:15 05h 00mWoe
3 Sept - 9 Sept 17:15 21:45 04h 30mMaa
10 Sept - 16 Sept 17:15 22:15 05h 00mWoe
17 Sept - 23 Sept 17:15 22:15 05h 00mWoe
24 Sept - 30 Sept 17:15 22:15 05h 00mWoe
1 Okt - 2 Okt 17:15 22:15 05h 00mWoe
Venezia Lines
Route Venetië - Rovinj
Van  36 € Tot 550 €    5 wekelijkse route    05h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Routes met Ferry's van Rovinj

Ferry havens met routes naar Venetië