Ferry Tanger Tarifa


 

Schema's en prijzen voor Ferry routes variërend van Tánger naar Tarifa

PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
6 Mei - 12 Mei 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Mei - 19 Mei 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Mei - 26 Mei 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Mei - 31 Mei 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Zat, Zon
1 Jun - 7 Jun 16:00 17:00 01h 00mDon, Vri, Zat
8 Jun - 14 Jun 7:00 09:00 02h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Jun - 21 Jun 7:00 09:00 02h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Jun - 28 Jun 7:00 09:00 02h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Jun - 5 Jul 7:00 09:00 02h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
6 Jul - 12 Jul 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Zon
13 Jul - 19 Jul 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Jul - 26 Jul 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Jul - 2 Aug 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
3 Aug - 9 Aug 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
10 Aug - 16 Aug 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
17 Aug - 23 Aug 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
24 Aug - 30 Aug 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
31 Aug - 31 Aug 16:00 17:00 01h 00mDon
1 Sept - 7 Sept 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
8 Sept - 14 Sept 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Sept - 21 Sept 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Sept - 28 Sept 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Sept - 5 Okt 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
6 Okt - 12 Okt 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Okt - 19 Okt 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Okt - 26 Okt 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Okt - 31 Okt 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Vri, Zat, Zon
1 Nov - 7 Nov 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
8 Nov - 14 Nov 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Nov - 21 Nov 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Nov - 28 Nov 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Nov - 5 Dec 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
6 Dec - 12 Dec 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Dec - 19 Dec 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Dec - 26 Dec 16:00 17:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Dec - 31 Dec 16:00 17:00 01h 00mWoe, Don, Vri, Zat, Zon
FRS
Route Tánger - Tarifa
Van  33 € Tot 330 €    7 wekelijkse route    02h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
6 Mei - 12 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Mei - 19 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Mei - 26 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Mei - 2 Jun 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
3 Jun - 9 Jun 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
10 Jun - 16 Jun 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
17 Jun - 23 Jun 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
24 Jun - 30 Jun 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
1 Jul - 7 Jul 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
8 Jul - 14 Jul 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Jul - 21 Jul 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Jul - 28 Jul 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Jul - 4 Aug 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
5 Aug - 11 Aug 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
12 Aug - 18 Aug 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
19 Aug - 25 Aug 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
26 Aug - 1 Sept 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
2 Sept - 8 Sept 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
9 Sept - 15 Sept 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
16 Sept - 22 Sept 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
23 Sept - 30 Sept 11:00 12:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
Inter Shipping
Route Tánger - Tarifa
Van  33 € Tot 488 €    7 wekelijkse route    01h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Schema's en prijzen voor Ferry routes variërend van Tarifa naar Tánger

PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
6 Mei - 12 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Mei - 19 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Mei - 26 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Mei - 31 Mei 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Zat, Zon
1 Jun - 7 Jun 19:00 20:00 01h 00mDon, Vri, Zat
6 Jul - 12 Jul 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Zon
13 Jul - 19 Jul 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Jul - 26 Jul 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Jul - 2 Aug 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
3 Aug - 9 Aug 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
10 Aug - 16 Aug 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
17 Aug - 23 Aug 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
24 Aug - 30 Aug 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
31 Aug - 31 Aug 19:00 20:00 01h 00mDon
1 Sept - 7 Sept 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
8 Sept - 14 Sept 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Sept - 21 Sept 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Sept - 28 Sept 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Sept - 5 Okt 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
6 Okt - 12 Okt 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Okt - 19 Okt 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Okt - 26 Okt 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Okt - 31 Okt 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Vri, Zat, Zon
1 Nov - 7 Nov 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
8 Nov - 14 Nov 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Nov - 21 Nov 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Nov - 28 Nov 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Nov - 5 Dec 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
6 Dec - 12 Dec 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Dec - 19 Dec 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Dec - 26 Dec 19:00 20:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Dec - 31 Dec 19:00 20:00 01h 00mWoe, Don, Vri, Zat, Zon
FRS
Route Tarifa - Tánger
Van  33 € Tot 333 €    7 wekelijkse route    01h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.
PeriodevertrekAakomst Duurtijd Beschikbaar Consultatie
6 Mei - 12 Mei 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
13 Mei - 19 Mei 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
20 Mei - 26 Mei 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
27 Mei - 2 Jun 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
3 Jun - 9 Jun 14:00 15:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
10 Jun - 16 Jun 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
17 Jun - 23 Jun 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
24 Jun - 30 Jun 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
1 Jul - 7 Jul 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
8 Jul - 14 Jul 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
15 Jul - 21 Jul 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
22 Jul - 28 Jul 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
29 Jul - 4 Aug 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
5 Aug - 11 Aug 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
12 Aug - 18 Aug 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
19 Aug - 25 Aug 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
26 Aug - 1 Sept 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
2 Sept - 8 Sept 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
9 Sept - 15 Sept 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
16 Sept - 22 Sept 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
23 Sept - 30 Sept 22:00 23:00 01h 00mMaa, Din, Woe, Don, Vri, Zat, Zon
Inter Shipping
Route Tarifa - Tánger
Van  33 € Tot 488 €    7 wekelijkse route    01h 00m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Routes met Ferry's van Tánger

Routes met Ferry's naar Tarifa

Ferry havens met routes naar Tarifa